Masáže Denisa

Regenerační masáž - napomáhá rychlejší regeneraci po namáhavé fyzické aktivitě, odstraňuje únavu a uvolňuje.

Relaxační masáž - delší měkká, příjemná masáž s celkově zklidňujícím a relaxačním účinkem.

Klasická sportovní masáž - ovlivňuje celkový tělesný stav a výkonnost před i po sportovním výkonu a při fyzické aktivitě. 

Breussova masáž - zahřeje a uvolní páteř po celé délce a připraví ji tak na vlastní terapii. Používá se při ní třezalkový olej. 

Manuální lymfatická masáž 

Manuální lymfodrenáž vychází ze znalosti lymfatického systému těla, který je velmi důležitou součástí tělesné imunity a to tím, že zbavuje tělo odpadních látek vzniklých metabolickými pochody a bojem bílých krvinek proti vnějším narušitelům. Lymfodrenáž je také účinná v rámci redukčních diet.

Dále je vhodná pro osoby, které musí dlouhodobě přes den stát, jako regenerace po namáhavém fyzickém výkonu a práci, pro zlepšení stavu pleti při akné nebo jako celkovou detoxikaci jednou měsíčně / čtvrtletně - takto můžete odstranit dlouhodobou únavu a nedostatek energie. Pracuje se bez použití olejů.

Nesmí se provádět v případech: akutního virového, nebo bakteriálního onemocnění otoků způsobených onemocněním srdce, jater a ledvin - jejich nedostatečné funkci a při akutních žilních onemocněních.

Kineziotaping

Kineziotaping (neboli tejpování) představuje nový trend zpevňování a bandáží v prevenci a léčbě pohybového aparátu, který je s úspěchem využíván nejen ve sportovní medicíně. Tejpovací pásky plně nahrazují fixace a ortézy, aniž by bylo nutné znehybnit ošetřované partie. Tejpováním lze také zmírňovat edém, vyhladit jizvy, zmírnit otoky či pomoci se správným držením těla. Tejpy jsou aplikovány na několik dní, kdy po celou dobu plní svoji fuknci. 

Dornova metoda

Dornova metoda při spoluúčasti klienta jemně zasune nebo vrátí kloub / obratel do správné polohy. Náprava se neprovádí trhnutím, je to naprosto bezpečná terapie. Končí se vždy Breussovou masáží.

Lze použít: při bolesti všech velkých kloubů a páteře, na tenisové lokty, syndrom karpálního tunelu, brnění rukou, migrény, vysoký a nízký krevní tlak, problémy s otěhotněním atd.

Nesmí se provádět v případech: artroze 4. stupně, artritidě, rakovině kostí, Bechtěrevově chorobě, vyhřezlé ploténce u bederní a hrudní páteře více než 12 mm, u krční 8 mm, bezprostředně po zlomenině nebo nalomenině kosti (nejdříve za 5 týdnů), akutním ústřelu první 3 dny. Umělé klouby se též neošetřují.